3 Mart 2016 Perşembe

Kore filmlerinin izleme sitesi

Türkiye'nin film izleme sitelerinden dolan hdfullfilmizlesene kore filmleri ile ilgili en önemli sitelerden biridir.Gençlerin etkisi altında olan kore filmleri izlemek büyük bir aktivite.

Gerek korku gerek romantik türlerinde çeşit çeşit kore film arşivi olan hdfullfilmizlesene.org insanları bu yönde film izleme isteklerini başarı ile karşılamaktadır.

Son yıllarda Hollywood sinemasının güçlü rakiplerinden biri olarak gösterilen Güney Kore sineması, başarılı yapımları ile dikkat çekiyor. Son yıllarda Türk televizyonlarında yayınlanan dizi ve sevilen Türk filmlerinin esin kaynağı olmaları ile de Türk izleyiciden büyük ilgi görüyorlar. Romantik film severler için, aşk duygusunu sonuna kadar hissedebileceğiniz birbirinden güzel Güney Kore filmlerini yazımızda bir araya getirdik...
1)My Sassy Girl
IMDB'den 8.2 puan alan ve aslında oldukça popüler bir film. Yayınlandığı dönemde film o kadar beğenildi ki, Amerikan sineması da filmin bir benzerini yaptı. Klasik bir aşk hikayesinin dışında eğlenceli de olan film Türkçe'ye Hırçın Sevgilim olarak çevriliyor.
2) Bir Milyonerin İlk Aşkı
 2006 yılı yapımı olan film de IMDB'den yüksek puan alan Kore filmlerinden. Geçtiğimiz yıl vizyona giren Senden Bana Kalan filmine gittiyseniz, filmin konusunu da anlayabilirsiniz. Bana kalırsa Kore versiyonu daha iyi.
3) A Moment To Remember
 IMDB'den 8.3 puan almayı başaran bu romantik film, aşk ve unutkanlık üzerine kurulmuş. Hayatınızdan 2 saat kopmak ve güzel bir film izlemek isterseniz tercih edebilirsiniz.
4) A Werewolf Boy
Yine Güney Kore'nin en güzel romantik filmlerinden biri. IMDB'den 7.3 almayı başaran film, The Twilight serisinin tüm dünyada yarattığı popülerlikten etkileniyor. Bir kızın kurt adama aşık olmasını konu alan film, sıkılmadan izleyebileceğiniz romantik bir film.
2011 yapımı olan film, IMDB'den 7.8 puan aldı. Gözleri görmeyen bir kız ve düzensiz bir hayat yaşayan bir adamın romantik ve duygulu aşk hikayesini konu alan film, izlerken keyif alacağınız filmlerden.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder