20 Ağustos 2015 Perşembe

Kabus Büyüsü Filmi ve Büyü Nedir ?

Kabus büyüsü filmini türkçe dublaj olarak izledim.Kabus Büyüsü filmini anlatmadan önce türkiyede çok fazla büyü konusunda işlemlerin yapıldığını biliyor muydunuz ?

Anadoluda erüşük diye tanımlanan varlıklardan yardım alınarak yapılan bir başka kişiye kötü yollu işlemlerin tamamına büyü deniliyor.Aşk büyüsü,kabus büyüsü yada bir başka büyü çeşidi ile insanlar birbirlerinin hayatlarını mahvediyor.

Kabus Büyüsü Filmini HD izleyin

Kabus Büyüsü (Magic Magic) filmi IMDB 'de 5.5 gibi bir puana sahip.Filmin konusunu anlatmak gerekirse bir takım arkadaş Amerika'dan çıkıp Şilide bir yerlere tatile gidiyorlar.Aralarından birisi kötü ruhani varlıklarla iletişime geçebiliyor ve kötü sinsi planlar kuruyor.

kabus büyüsü


Erüşükleri kızların üstüne salıyor ! Filmde büyü ile ilgili ritüellerde paylaşıyorlar.

2013 yapımı olan Fransız yapımı bir gerilim türünde güzel bir yapım. Kuzeni Sarah’ı yanına alınarak yaşadığı Amerika’dan ilk kez olarak Şili’nin güneyine tatile çıkan Alicia burada üç arkadaşı ile buluşur. Ancak kuzeni Sarah sınava gireceği için tatili yarıda bırakır ve geri döner. Bu durum Alicia’nın sinirlerini bozar ve adada halüsinasyonlar görmeye başlar. Arkadaşları ona yardım etmeye çalışacaklardır ve bunların sadece hayal olduğunu Sarah'a inandırmaya çalışacaklardır.

İlgili bağlantı: kabus büyüsü izle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder