25 Haziran 2015 Perşembe

Çılgın Max: Öfkeli Yollar Filmi ile ilgili yorumlarım..

Türkiye'nin hd film sitesi olan hdfullfilmizlesene.com üzerinden izlediğim 2015 filmi olan Çılgın Max: Öfkeli Yollar filmini izledim ve ilk yorumlarımı bloguma eklemek istedim..

Film Avustralya'da çekilen Aksiyon ve Macera türünde nitelendirilebilecek bir film olduğunu belirtmek isterim. Çılgın Max'in konusu Max ailesini kaybeder.Avustralya'da safi ve standart bir hayat yaşamak için uğraşır . Ama bu kötü dünya'da motivasyonunu kaybetmemek için uğraşır.Fakat gel zaman git zaman Max'in hayata tutunma arzusu artar ve işler değişir.


Kasabanın masum insanlarını maskeli psikopat Humungus ve deli ordusundan korumak zorunda kalan Max, bu sefer başlarını cesur Imperator Furiosa’nın (Charlize Theron) çektiği bir grup kadını maskeli psikopat Immortan (Hugh Keays-Byrne) ve deli ordusundan korumak zorunda kalıyor.

çılgın max: öfkeli yollar


Çılgın Max: Öfkeli Yollar HD Filmini İzle

Ülkemizde hd film izle sitesi olan hdfullfilmizlesene ile yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlemenin keyfine varacağınızı garanti etmek isterim.İzlediğiniz film 720p kalitesinde olup son derece kalitelidir ve kesinlikle donma takılma gibi problemler yaşamıyorsunuz

Eğer sizde hd film izle siteleri arasında tercih yapmak için film sitesi arıyorsanız www.hdfullfilmizlesene.com sitesine girip yapmanız gereken en son filmleri izlemek olucak.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder