11 Nisan 2015 Cumartesi

Dabbe 5 Zehr-i Cin Filmini İzledim..

Türk korku sinemasının son yıllardaki yükselen trendi üç harfliler diye tabir edilen anadolu erüşük diye adlandırılan tarzdaki konulardan bir sinema filmi çekimi oluyor.Ve izlenme oranlarına bakılırsa Türkiye'deki seyirciler tarafından beğeni ile izleniyor.Belki de merak.. İnsan bilinmeyen ve gizemli şeylere her zaman merakı vardır ya buda öyle bir şey sanırım..

Eylül ayında vizyona giren Dabbe 5 : Zehr-i Cin filmini sinemada izleyememiştim.Dün hdfullfilmizlesene.com görünce bir izleyeyim dedim ve beni çok şaşırttı !

İntikam duygusu üzerine yapılan bu filmde sizi farklı korku ve deneyimler bekliyor ! Tabi ki filmin sonunda olayların yaşanmış olduğunu iddaa etmesi Hasan Karacağ'ın ufak bir latifesi gibi duruyor :)

dabbe 5: zehr-i cin


Dabbe 5 : Zehr-i Cin Nasıl İzlerim ?


Çok basit bu sorunun cevabı.Türkiye'nin film izleme sitesi hdfullfilmizlesene.com girip Dabbe 5 diye arattığınızda bulabilirsiniz.Ama bulamayanlar için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak direk izleyebilirsiniz.

dabbe 5: zehr-i cin izle

Bitlis'li Belkıs karakterini önceki dabbe filmlerinden de tanıyoruz.Bu tarz roller için ideal bir yüzü var.

Merak edip izlemek isteyenler için film izleme sitesi hdfullfilmizlesene.com girmelerini tavsiye ederim.iyi seyirler herkese

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder