11 Nisan 2016 Pazartesi

Kardeşim Benim Filmini Yüksek Kalitede İzleyin

Sinemayı artık sinema salonlarında onlarca para ödeyerek seyretmekten sıkıldınız mı? Ya da Hem para verip hem de sinema salonlarının belirlemiş olduğu sinema saatlerine uygun seyretmek hoşunuza gitmiyor, veya sinema salonlarında kendinizi rahat hissedemiyor musunuz? Bu sorulara vermiş olduğunuz cevaplar Evet ise; bu yazımız tam sizlik. Bunun sebebi size sunmuş olduğumuz bir fırsat var o da bedava olarak sinema seyretmek. Evet yanlış duymadınız.


Bedava sinema seyretme sitemizde siz de ücretsiz olarak sinema seyredebilir ve aynı zamanda da tüm bu sorular için verdiğiniz Evet yanıtını sinema sitemizi kullanarak olumsuzluklardan kurtulmuş bir şekilde yanıtlayabilirsiniz. Birçok sinema eserinin seyredildiği sinema sitemizde yeni çıkacak olan Kardeşim Benim sinema eserini de seyredebilirsiniz. Yönetmen koltuğunda Mert Baykal’ın oturduğu Kardeşim Benim full izle filmi sizi kendisine hayran bırakacak.

Şimdiden üzerine sosyal medya da bir hayli konuşulan film, gerek oyuncu kadrosu gerekse kurgusu ve senaryosu ile senenin iddialı yapımlarından olacak gibi. Sizlere sunmuş olduğumuz birçok kolaylık ve alternatif olanaklar vardır. Bu imkanları size saymak gerekirse; öncelikle ücretsiz bir sinema sitesi olmaktayız. Bunun haricinde yüksek görüntü imkanı sunan sinema sitemizde ses kalitesi de gayet yüksek olmaktadır. Ayrıca evinizden kendi rahatınızda ve konforunuzda bir sinema eseri seyretmiş olacaksınız.

Yabancı sinema eserleri için dublaj seçeneği ve alt yazılı seyretme seçeneğimizde mevcut olmaktadır. Bunun dışında HD kalitede ve ekran imkanı olarak da 720p sunan sitemizde yeni çıkan sinema eserlerini anında seyretmenin imkanını çıkarabilirsiniz. Eğer daha önce sinema seyretme sitemizi denemediyseniz; yeni çıkacak olan Kardeşim Benim izleyerek hem bizi hem de rahatınızı test edebilirsiniz. Kardeşim Benim sinema eserinden sizlere biraz söz etmek istiyoruz. Bu sinema eseri Mert Baykal’ın yönetmenliğini yapmış olduğu sinema eseri olmaktadır. Mert Baykal yönetmenlik hayatı boyunca genelde romantiğin ve aynı zamanda da komedinin bir arada bulunduğu sinema eserlerine altın imzasını atmayı başarmıştır. Bu sinema eserinde de yine yönetmenlik anlayışını değişmemiştir. Sinema eserlerini seyredebileceğiniz ve bu sinema eserini seyrederken de gülerken romantizm yaşayacağınız bir eser seyretmiş olacaksınız.

Bu sinema eserini seyretmenin farkını daha seyir keyfinizin başında göreceksiniz. Murat Boz, Aslı Enver ve Burak Özçivit gibi genç isimlerin yer alacağı bu sinema eserini sitemizden Kardeşim Benim full izlemenin imkanını yaşayacaksınız. 2005’te Ferhan Şensoy’un senaryosunu yazıp başrolünü oynadığı Pardon’u çektikten sonra adını yönetmen sıfatıyla pek göremediğimiz Derya Baykal’ın oğlu Mert Baykal, sektöre Kardeşim Benim ile dönüş yaptı.

Öncelikle Kardeşim Benim, çok doğru bir rota izleyerek başrolleri oldukça iddialı iki isimden oluşturuyor. Genç kızların sevgilisi Burak Özçivit ve Murat Boz. Yanlarına da dizi sektörünün son zamanlarda gördüğü en sempatik güzel Aslı Enver eklenince, bu kadro ile zaten riskin bir bölümü bertaraf edilmiş oluyor. Elbette bir filmi izlenebilir kılan tek unsur bu değil, ancak kabul edelim ki bir bilet öne geçme sebebi.

Kardeşim Benim de bu hafta gişede bu avantajını kullanacak. Ancak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki, nasıl olsa gişe yapacak başrollerimiz var, gerisi önemli değil türünden bir yaklaşımla çekilmemiş film. Aksine dramatik yönü sonlara doğru biraz dozu kaçırsa da, iyi yazılmış ve oynanmış bir metin ile karşı karşıyayız. Aynı şekilde oyuncuların birbirleriyle olan uyumu da gayet yerli yerinde. Kimyalar tutmuş, sırıtan bir durum yok. Filmin kısa özetine ve fragmanına baktığımda aklıma ilk olarak, aynı kıza aşık olan iki kavgalı kardeş gelmişti açıkçası. Ve bir aşk üçgeni daha görmek istemediğimden emindim. Ancak film bu konuda da beni şaşırtarak bir ters köşe yaptı ve dramatik öğelerini aşk üzerine değil kan bağı üzerine kurdu. Ama filmin tek sürprizi bu da değil. Oldukça eğlenceli bir şekilde başlayan ve yıllardır görüşmeyen iki ünlü müzisyen kardeşin, eski bir düğün şarkıcısı olan babaların cenazesinde bir araya gelerek, onun son isteğini gerçekleştirmek üzere yola çıkmaları filmin çatışma öğesini oluşturuyor.

Yolda yardım ellerini uzattıkları Aslı Enver’in oynadığı gazeteci Zeynep karakteri de ikiliye dahil olunca eğlence başlıyor. Ancak yol bu üç kişiyi hiç de beklemedikleri bir yere çıkartıyor ve yolun sonunda hayatlar değişiyor. Kardeşim Benim’in köy düğünü sahneleri kuşkusuz filmin en eğlenceli sahnelerini oluşturuyor. Henüz araları nane molla olan Hakan ve Ozan’ın emanet takım elbiselerle sahne aldıkları köy düğünü tahmin edersiniz ki tam bir cümbüş ile sona eriyor. Murat Boz sinemada Hadi İnşallah ile karşımıza çıktığında hiç yadırgamamış, canlandırdığı sempatik karakterin hakkını verdiğini düşünmüştük.
Boz başrole oynadığı Kardeşim Benim’de de hayranlarını yarı yolda bırakmıyor ve gayet keyifli bir oyunculuk sergiliyor. Burak Özçivit ise izlediğimiz bir önceki filmi Aşk Sana Benzer’deki tutukluğunu bırakmış, daha kendinden bir rol ile kamera karşısına geçmiş gibi. Filmin sevimli güzeli Aslı Enver’in ise kendinden çok, içi gülen gözleri ön planda. Baştan sona, sıcak ve samimi bir dili olan filmin yan rollerdeki oyuncuları da gayet başarılı. Bu arada yönetmen Mert Baykal’ın, Hakan ve Ozan’ın ölen anneleri olarak kendi annesi Derya Baykal’ın fotoğraflarını kullanması da gözlerden kaçmıyor. Başarılı bir sanat yönetimine sahip olan filmin yol şarkısı Bulutsuzluk Özlemi imzalı Güneye Giderken, filmin dokusuna tam uymuş. Görüntü yönetimi daha önce Aşk Tesadüfleri Sever ve Senden Bana Kalan gibi filmlerde de adını gördüğümüz Veli Kuzlu’ya ait.

 Bu hafta sonu hem gözümüz gönlümüz açılsın, hem de eğlenceli vakit geçirelim derseniz, Kardeşim Benim iyi bir alternatif.

Kardeşim Benim filmini nereden izlerim ? diye sorarsanız bizim bildiğimiz en iyi film izleme sitesi olan hdfullfilmizlesene.org 'da Kardeşim Benim filmini izleyebilirsiniz.

İlgili bağlantı: online film izle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder