11 Temmuz 2015 Cumartesi

Jurassic World Filmini İzlediniz mi?

Yeni gösterime girmiş Jurassic Park efsanesinin 2015 filmi olan Jurassic World filmi gösterime girdi.

Film'de kullanılan efektler harika.Dinazorlar özellikle su altında yaşayanlar beni çok etkiledi.İnsanları parçalama arzusu ise gerilim verici idi..

Bu filmi ben hdfullfilmizlesene.com sitesinde izledim.Yeni eklenen bir gerilim filmleri.

Jurassic World Filmini İzlediniz mi?

Filmin baş rollerinde  Bryce Dallas Howard, Chris Pratt, Ty Simpkins gibi oyuncular yer alıyor.2015 'in en başarılı bilim kurgu gerilim türündeki filmiydi bence.

jurassic world izle

Jurassic World Konusu


2015 yapımlı Bilim Kurgu Macera türündeki film Jurassic World Türkçe Altyazılı izle,Jurassic World izle filminin konusu Kosta Rika yakınlarındaki Pasifik kıyılarında kurulu olan Isla Nublar adası, bundan tam 22 yıl önce Jurassic Park hikayesinin başlangıcına ev sahipliği yapmıştı. John Hammond’ın tasarladığı sıradışı park projesi, yıllar sonra hayata geçirilir ve böylece dinozor temalı, tam teşekküllü bir park ortaya çıkar. Ne var ki Jurassic World adındaki bu parkın sahibi Simon Masrani ve yardımcıları için, yıllar içerisinde azalan ziyaretçi sayısı çok büyük bir soruna dönüşür. Bu nedenle ziyaretçilerin ilgisini artırmak amacıyla riskli bir planı uygulamaya koyarlar. Simon Masrani’nin sahibi olduğu şirket, parktaki dinozorların genlerinden yeni bir dinozor türü yaratmaya karar verir. Ancak bu plan, ada sakinlerinin hayatını tehlikeye atacak ciddi bir tehditle sonuçlanır.hdfullfilmizlesene.com iyi seyirler diler. Jurassic World Türkçe Altyazılı izle dikten sonra lütfen film ile ilgili görüşlerinizi belirtmeyi ihmal etmeyin.

İlgili bağlantı: jurassic world izle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder