23 Şubat 2014 Pazar

Filmleri HD izleme Hizmeti

Bugün okuduğum bu güzel makale'yi sizlerle ve blog'umla paylaşmak istedim.Güzel tespitler yapılmış
Türkiye’de belkide en çok online film izleme siteleri arasında bizim ülkemiz geliyordur. Herkes internet’te çeşitli aktiviteler yapar.Birileri tweet atar,birileri facebookta durum günceller , birileri instagram’da fotoğraf paylaşır , birileri de hd film izler..
Ben bu kadar site arasında belkide en beğendiğim kalitesinden,içeriğinden ve hızından memnun olduğum “hdfullfilmizlesene.com” u tanıtacağım.
Sitede bir çok film izleme kategorisi bulunuyor.Aksiyon ve Dram türünde’ki kategoriler’de epey film arşiv’i var.Şahsım adına konuşmak gerekirse bende en çok bu kategoriler’de film izliyorum.
hd film izle

HD Film izleme Kalitesini Belirleyen Unsurlar

  • Filmler özellikle yeni vizyon 2014 ve 2013 ağırlıklı olması gerekir.
  • Filmlerin kalitesi en az 480p olmalıdır.Bazen film izlerken laptop’u LED TV bağlayıp hd film izle mek istiyorum.bu çok önemli bir unsur.
  • Film’lerin açılış hızları olabildiğince hızlı olmalı.
  • Site kesinlikle reklama boğulmamalı.İstem dışı popup sayfalar çıkıp rahatsız edilmemeli.
Yukarıda bahsedilen özellikler bir film izleme sitesinin ana kalitesini belirleyen unsurlardır.Türkiye’de bir çok film izleme sitesi var.Fakat o kadar kötü ki bir site diğerinin aynı içeriğini kopyalıyor ve yayınlıyor.Film’de herhangi bir sorun yaşandımı tüm sitelerde yaşanıyor.Sonuç hüsran oluyor. Bu sebebten ötürü film izleme sitesinin en büyük özelliği’de filmlerinin kendilerine ait olması’dır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder