24 Aralık 2013 Salı

Filmleri HD izleme Keyfi..

Filmleri HD izleme Keyfi ve Hdfullfilmizlesene.com Hizmeti

Gün geçmiyor ki online film izleme siteleri açılmasın ve piyasaya çıkmasın.Bir çok online film izleme sitesi her gün yüzlerce filmleri sitelerine ekliyor ve insanların izlemesi için onlara fırsat veriyor.

Tabi hal böyle olurken insanlar belirli sitelerde film izlemeyi tercih ediyor.Bu tercihler arasında bir çok etken sayabiliriz bunlardan temel bazı şeyler aşağıda belirtmeye çalıştık:

  • En güncel yeni vizyon filmleri altyazılı ve dublaj 'lı olarak izleme imkanı,
  • Doğru Kategorize edilmiş filmleri doğru kategoriler'de bulma.Yani bir Matrix filmini Bilim Kurgu kategorisi altında yer alması doğal ve tabi'dir.Komedi kategorisinde değil :)
  • İzlediğiniz filmlerin detaylı bilgisinide görebilme imkanı.Filmin IMDB puanı,Oynayan oyuncular,Senaryo,Yönetmen vb. bilgileri 'de film'i izlemeden önce görebilme imkanı,
  • Filmleri hd izleme imkanı sunabilme.Normal'de filmler hdfullfilmizlesene.com'da düşük internet kalitesi için 360p ile 480p arasında geliyor.Kullanıcılar bunu istediği zaman 720p formatına alıp değiştirebiliyor.
  • Sitede 2013 filmleri izleme imkanı ve 2008 'den sonraki filmlere de ulaşabilme imkanı sağlayan linkler menü navigasyonunda yer alıyor,kullanıcılar izlemek istedikleri film yıllarına buradan tek bir tıkla ulaşabiliyorlar.
hd film izleme

Online Film izleme Kalitesi

Sitede izlediğiniz online filmleri beğenip yada beğenmeyip fikirlerinizi filmin altında yer alan "YORUM" kısmındaki form'da yer alan , "AD SOYAD ", "EMAİL " ve "YORUM" alanlarını doldurduktan sonra gönderebiliyorsunuz. Burada belki filmde problem varsa bu yorum alanından bildirip düzeltilebiliyor.Gerçi sitede hatalı filmler için ayrı bir bildirim formu'da yer alıyor ama buradan da film ile ilgili yorumlar yapabiliyorsunuz.


Bunun dışında izlediğiniz filmi çok beğendiniz ve başka insanlar ile paylaşmak istiyorsunuz.Burada site üzerinde sosyal ağ paylaşım simgelerine tıklayarak , "Facebook","Twitter","Google Plus" gibi sosyal arkadaşlık platformlarında hd film izlediğinizi insanlarla paylaşıyorsunuz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder